День будівельника Новости  
 
13 серпня Україна відзначила професійне свято – День будівельника. Видатних харків’ян, майстрів своєї справи в цей день разом з керівництвом міста й області привітав вікарій Харківської єпархії єпископ Ізюмський Онуфрій. Він побажав будівельникам Божого благословення, творчої наснаги і натхненя в іх праці.
Відомо, що і сам Владика Онуфрій не є осторонь цієї благородної справи. Під його безпосереднім керівництвом і з благословення Митрополита Харківького і Богодухівського Никодима було збудовано храм на честь 2000-ліття Різдва Христового. Займаючи посаду вікарія єпархії владико щоденно опікується будівництвом нових храмів і відроженням зруйнованих. За цей час в місті вже збудовано декілька церков-красунь і ведеться будівництво ще декількох.
За вагомий особистий внесок в розвиток духовності в регіоні, активну участь в будівництві і реконструкції храмів в м. Харкові і з нагоди Дня будівника Єпископ Ізюмський Онуфрій був нагороджений почесною грамотою обласної державної адміністрації і харківської обласної ради.
 
 
 
Другие новости по теме:

  • Освячено новий храм
  • Освячено новий храм
  • Єпископ Онуфрій прийняв участь у відкритті нового суперсучасного терміналу ...
  • Митрополит Никодим нагороджений грамотою Харківської міської ради
  • Меморіал Слави – святе місце для всіх харків'ян…
  •  
      Просмотрено: 3028 раз Просмотров: 3028 автор: admin 16 ноября 2006 Напечатать Комментарии (0)  
    Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0