Хресний хід на захист Православ’я Новости  
 

undefinedundefinedThumbBeginundefined-->undefined Увеличить картинку ThumbEnd --> Хресний хід з Пісчанською іконою Божої Матері розпочався від Свято-Благовіщенського Кафедрального Собору. Після Божественної Літургії декілька тисяч віруючих зі співами направилися до Успенського собору і Свято-Антоніївської університетської церкви. Потім чудотворну ікону було принесено до Свято-Покровського монастиря. Очолив процесію Преосвященійший єпископ Ізюмський Онуфрій, вікарій Харківської єпархії, а також чисельне духівництво. Метою Хресного хода було бажання захистити православні святині міста від зазіхань уніатів і розкольників так званого «Київського Патріархату».

Нагадаємо, що деякі депутати, прихильники УГКЦ, подавали апеляцію на рішення губернатора Харківської області Є.П. Кушнарьова стосовно передачі Успенського собору Харківській єпархії УПЦ. Також неодноразово свої претензії на цю православну святиню висловлювала УАПЦ в особі «архієпископа» Ігоря Ісіченка.

Також стало відомо, що УПЦ КП зверталась з письмом на ім’я харківського губернатора з проханням сприяти офіційному візиту «патріарха» в Харків. В документі були вказані сроки – 22 липня і програма перебування. Один із пунктів цієї програми – освячення Антоніївської церкви по вул.. Університетській, що православними було оцінено як передача будівлі храму в власність УПЦ КП. undefinedundefinedThumbBeginundefined-->undefined Увеличить картинку ThumbEnd -->

Слід зазначити, що як в Успенському соборі, так і в Свято-Антоніївському храмі по благословенню Митрополита Харківського і Богодухівського Никодима регулярно проходять богослужіння на протязі вже багатьох років. Звісно, парафіяни цих храмів і всі православні віруючи єпархії були обурені звісткою про можливість передачі своїх храмів розкольникам. Тому було проведено молитовне стояння біля стін харківської облдержадміністрації проти втручання влади у справи Церкви, хресній хід с Пісчанською іконою по окружній дорозі Харкова, і теперішній хід для захисту храмів міста.

В підсумку, здійснивши свою подорож до Харкова, Філарету не вдалося придати власному візиту статусу офіціального. undefinedundefinedThumbBeginundefined-->undefined Увеличить картинку ThumbEnd --> Він не зустрічався ні з пресою, ні з представниками влади. По словам очевидців, йому вдалося зібрати тільки декілька десятків своїх прихильників. А як могло бути інакше, коли на Слобожанщині у нього в народі немає ніякої підтримки?

 
 
 
Другие новости по теме:

  • Відбулася зустріч Харківського міського голови М. Добкіна з духівництвом м. ...
  • До Харкова прибула Пісчанська ікона Божої Матері
  • Освячено новий храм
  • День будівельника
  • В Харкові відбулося святкування 15-річчя Архієрейського Собору
  •  
      Просмотрено: 3063 раз Просмотров: 3063 автор: admin 16 ноября 2006 Напечатать Комментарии (0)  
    Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0