DataLife Engine > Новости > День будівельника

День будівельника


16 ноября 2006. Разместил: admin
13 серпня Україна відзначила професійне свято – День будівельника. Видатних харків’ян, майстрів своєї справи в цей день разом з керівництвом міста й області привітав вікарій Харківської єпархії єпископ Ізюмський Онуфрій. Він побажав будівельникам Божого благословення, творчої наснаги і натхненя в іх праці.
Відомо, що і сам Владика Онуфрій не є осторонь цієї благородної справи. Під його безпосереднім керівництвом і з благословення Митрополита Харківького і Богодухівського Никодима було збудовано храм на честь 2000-ліття Різдва Христового. Займаючи посаду вікарія єпархії владико щоденно опікується будівництвом нових храмів і відроженням зруйнованих. За цей час в місті вже збудовано декілька церков-красунь і ведеться будівництво ще декількох.
За вагомий особистий внесок в розвиток духовності в регіоні, активну участь в будівництві і реконструкції храмів в м. Харкові і з нагоди Дня будівника Єпископ Ізюмський Онуфрій був нагороджений почесною грамотою обласної державної адміністрації і харківської обласної ради.