Євгенія Мірошниченко побувала на своїй батьківщині Новости  
 
Міський голова Михайло Добкін зустрівся з народною артисткою СРСР, професором Київської музичної академії ім. П. Чайковського, Почесним громадянином міста Харкова Євгенією Семенівною Мірошниченко. Знаменита харків'янка на декілька днів зупинилася в своєму рідному місті для проведення 13 травня майстер-класу „Солов'їний спів" у рамках десятого фестивалю класичної музики „Харків мистецький".
У ході бесіди Євгенія Мірошниченко розповіла, що побувала на своїй батьківщині - у селі Графському, де до війни стояв величезний православний храм у візантійському стилі. Зараз же там розміщений тільки дерев'яний хрест. От уже кілька останніх років вона збирає кошти на будівництво хоча б маленької каплички на цьому, за її словами, святому місці.
Із проханням допомогти їй у цьому Євгенія Семенівна й звернулася до Михайла Добкіна. Міський голова взяв на себе турботи з будівництва каплички, пообіцявши завершити все за 1,5 - 2 роки. А за зібрані Євгенією Семенівною кошти було вирішено купити ікони та необхідну церковну утварь.
По матеріалам сайту Харківської міської ради
 
 
 
Другие новости по теме:

  • Вшанування пам’яті загиблих у роки Великої Вітчизняної війни
  • Вшанування пам’яті загиблих в рокі Великої Вітчізняної війни
  • Меморіал Слави – святе місце для всіх харків'ян…
  • Війна не закінчується, поки не буде похований останній загиблий солдат
  • Вшанування 70-ої річниці початку Великої Вітчизняної війни
  •  
      Просмотрено: 2380 раз Просмотров: 2380 автор: admin 16 ноября 2006 Напечатать Комментарии (0)  
    Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0