Війна не закінчується, поки не буде похований останній загиблий солдат Новости  
 
22 серпня, напередодні 63-ї річниці звільнення Харкова від німецько-фашистських загарбників, на 2-му міському кладовищі відбулася панахида по загиблим в роки Великої Вітчизняної війни, а також перепоховання останків п'яти бійців, що звільняли місто в серпні 1943-го. Вони входили до складу 93-ї гвардійської дивізії 69 армії Степового фронту і загинули під час наступу на околиці Харкова біля селища Велика Данілівка (сьогодні це Київський район Харкова). Їх поховали місцеві жителі у дворі садиби на вулиці Івана Неходы,5. Це все, що вдалося довідатися хлопцям з благодійного Харківського обласного фонду «Меморіал», які займаються пошуком людей, що загинули на фронтах війни.
Панахиду очолив єпископ Ізюмський-Вікарій Харківської Єпархії владика Онуфрій. На церемонії були присутні міський голова Михайло Добкін, ветерани Великої Вітчизняної війни, громадськість міста.
За словами директора харківського обласного фонду «Меморіал» Віктора Старченка, сьогодні по області розкидані могили більше сотні невідомих бійців, яких необхідно перепоховати. Також зараз підшукується місце для братської могили 300 загиблих, знайдених на Холодній Горі на місці концтабору часів війни.
 
 
 
Другие новости по теме:

  • Вшанування пам’яті загиблих у роки Великої Вітчизняної війни
  • Вшанування 70-ої річниці початку Великої Вітчизняної війни
  • Вшанування пам’яті загиблих в рокі Великої Вітчізняної війни
  • Меморіал Слави – святе місце для всіх харків'ян…
  • Урочистості з нагоди пам’ятних річниць
  •  
      Просмотрено: 2909 раз Просмотров: 2909 автор: admin 16 ноября 2006 Напечатать Комментарии (1)  
    Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0