Прийняття присяги в Академії МВС Новости  
 
Прийняття присяги в Академії МВСВійськова служба з давніх-давен була  поважною  в нашій Батьківщині. Вона отримала благословення Церкви і була освячена багатьма прикладами святих. Що ж відрізняє справжніх воїнів? Вірність власному долгу захисника Вітчизни. Свою вірність воїни підтверджують прийняттям присяги. Присяга – це клятва, зобов’язання  в тому, що воїн залишиться вірним і не відступить від того, що зараз промовляє в присутності багатьох. Завдяки тому, що прийняття присяги в житті воїна займає дуже важливе місце, в цей момент необхідне звертання до Бога за Його Благословенням на майбутню службу військовослужбовця.
18 листопада в Харківській Академії МВС – день прийняття присяги молодого поповнення. З прохання керівництва Академії, з благословення Митрополита Харківського і Богодухівського Никодима на церемонії прийняття присяги був присутнім настоятель Свято-Казанського Храму м. Харкова протоієрей Михайло Богачов, випускник цього учбового закладу 1988 р. Отець Михаїл привітав командний склад, викладачів, курсантів Академії з цією важливим для них подією, побажав молодому поповненню незламної міцності в перенесенні всіх труднощів на шлаху служби, Божої допомоги. Після цього прот. Михаїл прочитав молитву на освячення військової зброї і окропив присутніх свяченою водою.
Прийняття присяги в Академії МВС
 
 
 
Другие новости по теме:

  • Духовнiсть — вищий захист
  • Присяга курсантов юридической академии
  • Запалала ще одна зірка віри і надії
  • Архієпископу Онуфрію вручено ювілейну нагороду Національної Юридичної Акад ...
  • Освячено новий храм
  •  
      Просмотрено: 3879 раз Просмотров: 3879 автор: admin 23 ноября 2006 Напечатать Комментарии (0)  
    Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0