3 липня 2007 року в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна відбулася традиційна урочиста церемонія випуску студентів. Новости  
 

Цього року випуск відбувся на 18 факультетах: біологічному, геолого-географічному, економічному, міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу, іноземних мов, історичному, комп’ютерних наук, механіко-математичному, психології, радіофізичному, соціологічному, фізико-технічному, фізичному, філологічному, філософському, фундаментальної медицини, хімічному, юридичному. У 2007 році Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна за 48 спеціальностями закінчують 1517 студентів денного відділення, з них отримують освітньо-кваліфікаційний рівень магістра – 783 чол., спеціаліста – 734 чол. Дипломи з відзнакою отримали 458 магістрів та 235 спеціалістів. Вперше у 2007 році відбувся випуск за новими спеціальностями: культурологія, фізика твердого тіла, правознавство.

За традицією випускники урочистою ходою з покладанням квітів до пам’ятників В.Н. Каразіну та Т.Г. Шевченку пройшли алеями саду до Харківського театру опери та балету імені М.В. Лисенка, де і відбулися урочисті збори та святковий концерт.
У святкових заходах Університету по благословенню Митрополита Никодима взяв участь представник єпархії, випускник цього вищого навчального заходу. Від імені Високопреосвященійшого Митрополита Никодима було передано благословення всім випускникам і тим, хто ще продовжить своє навчання і працю в Університеті, на подальшу роботу на благо нашої країни і Церкви.

 
 
 
Другие новости по теме:

  • Назустріч Всеукраїнській науково-практичній конференції
  • Митрополит Никодим привітав з 10-річчям кафедру права ХНПУ «ХПІ»
  • ВИПУСК ХАРКІВСЬКОЇ ДУХОВНОЇ СЕМІНАРІЇ 2013 РОКУ
  • Престольный праздник храма Харьковского Национального Университета
  • Викладач ХДС взяв участь в урочистому відкритті навчального року в інститут ...
  •  
      Просмотрено: 3908 раз Просмотров: 3908 автор: admin 4 июля 2007 Напечатать Комментарии (0)  
    Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0