Престольный праздник храма Харьковского Национального Университета Новости  
 
Вельмишановні Віль Савбанович, отець Володимир,
викладачі та студенти Харківського Національного Університету
ім. В. Н. Каразіна,
парафіяни Свято-Антоніївського храму !

В урочистий день Престольного свята університетського храму на честь преподобного Антонія Великого від щирого серця вітаю Вас з днем Небесного покровителя Харківського Університету !
17 січня 1805 року (30 січня за новим стилем) було урочисто відкрито Харківський Університет і саме в цей день 17 січня 1823 року, 185 років тому, була закладена університетська церква на честь Преподобного Антонія Великого. Впевнений, що за покровительством цього святого Харківський Університет плідно працює в освітянській і науковій сферах і сьогодні дає студентам всебічну найвищу освіту, чим збагачує наш край і Українську державу свідомими, освіченими молодими людьми, які будуть віддано служити Богові і людям.
Радіючи разом з Вами, бажаю Вам, шановний Віль Савбанович, викладацькій корпорації і студентам, а також настоятелю Свято-Антоніївського храму при Харківському Національному Університеті протоієрею Володимиру Швецю успіхів і плідних досягнень, міцного здоров’я, добробуту, терпіння і великої наснаги в освітянській праці, а також благословення Божого в ім’я розквіту нашого Богом береженого Слобожанського краю і всієї Української держави !

З глибокою повагою і архіпастирським благословенням,/Никодим/


Митрополит Харківський і Богодухівський

 
 
 
Другие новости по теме:

  • Митрополит Никодим направил поздравление к празднику Антониевской университ ...
  • Митрополит Никодим привітав з 10-річчям кафедру права ХНПУ «ХПІ»
  • 3 липня 2007 року в Харківському національному університеті імені В.Н. Кара ...
  • Привітання зі святом Стрітення Господнього голови Харківської обласної ради ...
  • Привітання Блаженнішому Митрополиту Володимиру з тезоіменитством
  •  
      Просмотрено: 3155 раз Просмотров: 3155 автор: admin 31 января 2008 Напечатать Комментарии (0)  
    Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0