Освячення Бойового прапору Новости  
 
Освячення Бойового прапоруНапередодні Дня Захисника Вітчизни, 21 лютого у радіотехнічній бригаді повітряного командування «Центр» Повітряних Сил Збройних Сил України, управління якої знаходиться у Харкові, відбулося вручення Бойового прапору. Цю велику честь частина заслужила за високі показники у бойовій підготовці.
Бойовий прапор на стройовому плацу частини за дорученням Президента України Віктора Ющенка вручив Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України, доктор військових наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України генерал-лейтенант Іван Степанович Руснак. Ну урочистий захід було запрошено керівний склад виду Збройних Сил, ветеранів частини, представників духовенства, облдержадміністрації та місцевих органів самоврядування.
Під час проведення урочистості ієрей Андрій Драненко привітав особовий склад частини і всіх присутніх с такою важливою подією і освятив Бойовий прапор. В своєму слові, зокрема свящ. Андрій сказав, що крім того що Бойовий прапор є символом честі, доблесті і слави, він є для частини святинею. Тому у всі часи Церква освячувала Бойові прапори, хоругви і благословляла воїнів віддано служити своїй Державі та її народу.
Командир військової частини полковник Сергій Миколайович Ковалевський доповів про історію славетного військового угруповання.
Історія частини починає свій відлік з 15 вересня 1940 року. Цей день є днем військової частини. З 1945 року вона постійно дислокується у м. Харків. На даний час бригада у складі декількох радіотехнічних батальйонів виконує завдання з бойового чергування по охороні повітряного простору над 7-ма областями Східної частини України (Харківська, Луганська, Донецька, Дніпропетровська, Запорізька, Сумська, Полтавська).
Освячення Бойового прапоруЦілодобово військовослужбовці частини стежать за переміщенням у повітрі за близько трьохстами літаками. 155 військовослужбовців бригади є фахівцями 1-го класу. На озброєнні частини знаходиться сучасна радіолокаційна техніка. За допомогою цих локаторів, вся отримана інформація негайно передається на командні пункти зенітних ракетних частин та авіації. У випадку несанкціонованого перетинання нашого кордану літаком, приймається рішення про його затримання.
За пілсумками 2004 та 2005 років бригада визнавалася кращим радіотехнічним з’єднанням повітряного командування «Центр».

Додаток. Бойовий прапор військової частини Збройних Сил України є символом честі, доблесті, слави, що зобов’язує кожного військовослужбовця Збройних Сил України віддано служити українському народові, мужньо, вміло й непохитно боронити Українську державу, не шкодуючи свого життя. Бойовий Прапор військової частини є почесним знаком, що визначає особливості її бойового призначення, історії та заслуг.

Освячення Бойового прапору


Освячення Бойового прапору


Освячення Бойового прапору


Освячення Бойового прапору
 
 
 
Другие новости по теме:

  • Митрополит Білоцерківський Августин надіслав лист подяки за проведення збо ...
  • Прийняття присяги в Академії МВС
  • Новi данi про втрати СРСР у Великiй Вiтчизнянiй вiйнi
  • Назустріч Всеукраїнській науково-практичній конференції
  • Викладач ХДС взяв участь в урочистому відкритті навчального року в інститут ...
  •  
      Просмотрено: 3829 раз Просмотров: 3829 автор: admin 22 февраля 2008 Напечатать Комментарии (1)