DataLife Engine > Новости > Вознесение Господне

Вознесение Господне


11 июня 2008. Разместил: admin
Престольне свято Вознесіння Господнього в м. Ізюмі.

Це перше велике свято після Пасхи. В усіх храмах відбувається особливе Богослужіння. А особливе торжество відбувається в тих храмах, які присвячені Вознесение Господненашому престольному Святу. В місті Ізюмі є побудований Свято-Вознесенський трьохпрестольний кафедральний собор. На свято Вознесіння завжди прибуває на свою кафедру вікарій Харківської єпархії архієпископ Ізюмський Онуфрій.Вознесение Господне
Під церковний дзвін на порозі Свято-Вознесенського собору Владику зустріли з хлібом-сіллю та квітами парафіяни, а в притворі Владику привітав ключар собору протоієрей Йосип Романчак. Владика молитовно уклонився до чудотворного Пісчанського образу Божої Матері. Почалася Божественна літургія, яку очолив архієпископ Онуфрій, йому співслужили священики Ізюмського благочиння. По звершенні Божественної літургії Владика Онуфрій очолив хресний хід навколо Свято-Вознесенського собору. Звертаючись до народу Божого, архієпископ Онуфрій передав святкове привітання митрополита Харківського і Богодухівського Никодима. В своєму Слові Владика Онуфрій закликав людей оберігати православну батьківську віру до Бога і єдність у Святій Матері Церкві.
Вознесение ГосподнеПісля Богослужіння архієпископ Онуфрій оглянув новий настінний розпис Свято-Вознесенського собору та виразив подяку ключарю, духовенству та прихожанам Свято-Вознесенського собору за турботу і старанне відношення до оновлення собору.
По завершенні всіх святкових заходів Владика Онуфрій преподав усім архіпастирське благословення, під церковний дзвін віруючи проводили свого архіпастиря. Згадки і тепло свята Вознесіння Господня надовго залишаться в серцях віруючих Ізюмчан.

Ключар Свято-Вознесенського собору м. Ізюм
протоієрей Йосип Романчак