Губернатор Харківської області вручив митрополиту Харківському і Богодухівському орден Ярослава Мудрого Новости  
 
Губернатор Харківської області вручив митрополиту Харківському і Богодухівському орден Ярослава Мудрого18 вересня в Архієрейській резиденції на території Свято-Покровського чоловічого монастиря м. Харкова відбулась урочиста церемонія нагородження митрополита Харківського і Богодухівського Никодима орденом Ярослава Мудрого ІІІ ступеня. Згідно з Указом Президента України В. А. Ющенка владика Никодим нагороджений за значний вклад в розвиток духовності в Україні, багаторічну плідну діяльність та з нагоди 1020-річчя Хрещення Русі.Губернатор Харківської області вручив митрополиту Харківському і Богодухівському орден Ярослава Мудрого
Митрополит Никодим отримав нагороду з рук голови Харківської обласної державної адміністрації Арсена Авакова. Привітавши митрополита Никодима, А. Б. Аваков відмітив, що такою державною нагородою вперше в історії відзначається громадянин Харківської області, і знаменно, що ця людина - ієрарх Канонічної Української Православної Церкви.
Губернатор Харківської області вручив митрополиту Харківському і Богодухівському орден Ярослава МудрогоМитрополит Никодим висловив слова щирої подяки Президентові України за високе визнання, подякував губернаторові за теплі привітання. Даючи свою оцінку події, владика Никодим з надією звернувся до всіх з закликом до мирної, відданої праці заради українського народу, підкресливши, що важливішим суддею за таку працю повинна бути чиста совість.
Під час урочистої церемонії нагородою Української Православної Церкви орденом Нестора Літописця з благословення Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, був нагороджений губернатор Харківської області Арсен Борисович Аваков.
Наприкінці урочистого заходу священнослужителі Харківської єпархії, які прийшли привітати свого Архіпастиря, з натхненням проспівали многі літа.


 
 
 
 
Другие новости по теме:

  • Губернатор Харківської області відзначений Церковною Нагородою
  • Відзнакою Предстоятеля УПЦ нагороджені губернатор і голова обласної ради Ха ...
  • Православною Церквою нагороджений В. А. Шумілкін
  • Митрополит Никодим – почесний громадянин Харківської області.
  • Відзнакою Предстоятеля УПЦ нагороджений Харківській міській голова
  •  
      Просмотрено: 2950 раз Просмотров: 2950 автор: admin 18 сентября 2008 Напечатать Комментарии (0)  
    Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0