DataLife Engine > Новости > Губернатор Харківської області вручив митрополиту Харківському і Богодухівському орден Ярослава Мудрого

Губернатор Харківської області вручив митрополиту Харківському і Богодухівському орден Ярослава Мудрого


18 сентября 2008. Разместил: admin
Губернатор Харківської області вручив митрополиту Харківському і Богодухівському орден Ярослава Мудрого18 вересня в Архієрейській резиденції на території Свято-Покровського чоловічого монастиря м. Харкова відбулась урочиста церемонія нагородження митрополита Харківського і Богодухівського Никодима орденом Ярослава Мудрого ІІІ ступеня. Згідно з Указом Президента України В. А. Ющенка владика Никодим нагороджений за значний вклад в розвиток духовності в Україні, багаторічну плідну діяльність та з нагоди 1020-річчя Хрещення Русі.Губернатор Харківської області вручив митрополиту Харківському і Богодухівському орден Ярослава Мудрого
Митрополит Никодим отримав нагороду з рук голови Харківської обласної державної адміністрації Арсена Авакова. Привітавши митрополита Никодима, А. Б. Аваков відмітив, що такою державною нагородою вперше в історії відзначається громадянин Харківської області, і знаменно, що ця людина - ієрарх Канонічної Української Православної Церкви.
Губернатор Харківської області вручив митрополиту Харківському і Богодухівському орден Ярослава МудрогоМитрополит Никодим висловив слова щирої подяки Президентові України за високе визнання, подякував губернаторові за теплі привітання. Даючи свою оцінку події, владика Никодим з надією звернувся до всіх з закликом до мирної, відданої праці заради українського народу, підкресливши, що важливішим суддею за таку працю повинна бути чиста совість.
Під час урочистої церемонії нагородою Української Православної Церкви орденом Нестора Літописця з благословення Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, був нагороджений губернатор Харківської області Арсен Борисович Аваков.
Наприкінці урочистого заходу священнослужителі Харківської єпархії, які прийшли привітати свого Архіпастиря, з натхненням проспівали многі літа.