DataLife Engine > Новости > Митрополит Харківський і Богодухівський Никодим привітав з днем народження Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України

Митрополит Харківський і Богодухівський Никодим привітав з днем народження Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України


27 ноября 2008. Разместил: admin

Його Блаженству,

Блаженнішому Володимиру,

Митрополиту Київському і всієї України

 

 

 

Ваше Боголюбиве Блаженство !

 

З самим теплим почуттям і синовньою любов’ю  вітаю Вас з нагоди Вашого 73-річчя ! В цей день    Українська Православна Церква святкує День Народження свого Предстоятеля і Духовного Керманича.

В ювілейний рік  1020-ліття Хрещення Русі Українська Православна Церква гідно засвідчила вірність  українського народу віковим православним цінностям. З часів Володимира Хрестителя  на Київських схилах засяяла Благодать Божа, яка принесла великі плоди православної віри. І до цього дня   Господь єднає Українську Православну Церкву з Вселенським Православ’ям. На Першому місці цього є подвиг Вашого Блаженства.  Вашими невтомними   трудами Українська Православна Церква, долаючи великі перешкоди, впевнено прямує шляхом Канонічного Православ’я, стверджуючись на багатовікових традиціях українського православного народу.

Щиросердно  в День Вашого Народження  бажаю Вашому   Блаженству доброго здоров’я, миру, терпіння, найглибшої   мудрості і Божої допомоги по молитвах Святих Угодників землі нашої многі літа твердо звершувати Високе Першосвятительське служіння Святій Церкві і Богом береженому православному народу!

 

З синовньою у Христі любов’ю,

 

 

                                                                                                                     / Никодим/

 


                Митрополит Харківський і Богодухівський

                      з Богом береженою паствою Харківської єпархії

   23   листопада  2008 року