Митрополиту Никодиму присвоєний ступень доктора філософії Архиерей » Митрополит Никодим  
 
11 вересня з благословення Блаженнійшого Митрополита Володимира в Митрополичній резиденції Харківської єпархіального управління проведено урочисту церемонію вручення диплому доктора філософії та наперсного докторського Хреста митрополиту Харківському і Богодухівському Никодиму, ректору Харківської духовної семінарії, кандидату богослов’я, яку йому присвоєно рішенням Спеціалізованої Вченої Ради Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія від 26 грудня 2008 року за сукупністю багаточисельних наукових богословських трудів.
  Ректор академії, професор, протоієрей Віктор Бедь у вступному слові, перед врученням докторських відзнак, наголосив на видатних заслугах митрополита Никодима як одного із найбільш авторитетних архієреїв Української Православної Церкви та видатного науковця-богослова і відзначив його історичну роль в історії Православної Церкви, зокрема під час скликання і проведення Харківського Собору УПЦ в травні 1992 року.
   Участь в процедурі вручення диплому доктора філософії також взяли: архієпископ Ізюмський Онуфрій, вікарій Харківської єпархії, духовенство Харківської єпархії та студенти Харківської духовної семінарії, проректор з представницької роботи Ужгородської української богословської академії професор архімандрит Гавриїл Кризина та інші.
  У своєму слові подяки владика Никодим подякував Блаженнійшому Митрополиту Володимиру за високу оцінку його богословських трудів і благословив професорсько-викладацький склад та студентів Ужгородської академії на добрі труди в ім’я Православної Церкви іконою святої мучениці Параскеви.
  Протоієрей Віктор Бедь також нагородив владику Никодима медаллю рівноапостольних Кирила і Мефодія І-го ступеня та передав у дар бібліотеці Харківської духовної семінарії друковані видання академії — духовні пісні Карпатського регіону. 

Прес-служба УУБА

Митрополиту Никодиму присвоєний ступень доктора філософіїМитрополиту Никодиму присвоєний ступень доктора філософіїМитрополиту Никодиму присвоєний ступень доктора філософії
 
 
 
Другие новости по теме:

  • Викладач ХДС взяв участь в урочистому відкритті навчального року в інститут ...
  • Губернатор Харківської області вручив митрополиту Харківському і Богодухівс ...
  • День Конституцій України
  • Митрополит Никодим вручив голові Харківської обласної ради орден
  • Архієпископ Онуфрій — 31-й правлячий архієрей Харківської єпархії
  •  
      Просмотрено: 4197 раз Просмотров: 4197 автор: офис 16 сентября 2009 Напечатать Комментарии (0)