15 лютого, на свято Стрітення Господнього, світова громадськість відзначає Міжнародний день онкохворих дітей. Отделы епархии » Молодежный  
 
З благословення Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України та з благословення Високопреосвященнішого Никодима, митрополита Харківського і Богодухівського, Молодіжний Відділ УПЦ МП при Харківській Єпархії та Всеукраїнська Асоціація Організацій, Груп та Осіб, що працюють  з дітьми, хворими на онкозахворювання  здійснює доброчинну «Свічкову Акцію». Акція покликана привернути увагу громадськості до проблем дитячої захворюваності на рак. На площі Конституції будуть запалені свічки у формі слів «Надія є». Також відбудеться розповсюдження інформаційних матеріалів на вулицях міста, запалення свічок за здравіє та за спокій онкохворих діток.

Інформаційний партнер заходу - Всеукраїнський сайт допомоги онкохворим дітям «Жити завтра» (donor.org.ua).

До речі. За даними Міністерства охорони здоров'я України рівень захворюваності дітей віком до 14 років на злоякісні новоутворення тримається на рівні 11-12 випадків на 100 тис. дитячого населення, що менше, ніж в розвинутих європейських країнах (14-15 випадків).

За показниками смертності від злоякісних новоутворень дітей зазначеного віку Україна посідає п'яте місце в Європі, тоді як в розвинутих країнах не вище десятого.

Лише у 40 відсотків дітей із злоякісними новоутвореннями відсутній рецидив хвороби протягом п'ятирічного періоду з моменту встановлення діагнозу, що вважається повним одужанням.

Кожна четверта дитина помирає протягом першого року захворювання.

Злоякісні новоутворення посідають сьоме місце у структурі дитячої інвалідності.
 
 
 
Другие новости по теме:

  • Всеукраїнський зліт молодіжних організації
  • Відбулась конференція «Паліативна допомога – заклик до гуманізації суспільс ...
  • В Харкові пройде виставка-фестиваль "Православна Україна"
  • Фестиваль Православних ЗМI
  • Запрошення в Харкiвську епархiю Святiшого Патрiарха Кирила
  •  
      Просмотрено: 6544 раз Просмотров: 6544 автор: shamokat 3 февраля 2009 Напечатать Комментарии (0)  
    Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0