DataLife Engine > Молодежный > Всеукраїнський зліт молодіжних організації

Всеукраїнський зліт молодіжних організації


7 мая 2009. Разместил: офис

30 квітня в рамках заходу було проведено конференцію на тему «Соціальна робота Церкви. Проблематика і напрями волонтерської діяльності».

Від Харківської єпархії в роботі зльоту представників молодіжних православних організацій брали участь ієрей Михайло Поваляєв, Пилип Гертер, Наталя Черножукова, Таїсія Солодовнікова.

Основним питанням порядку денного було обговорення створення всеукраїнського волонтерського Інтернет-порталу, який має стати дієвим механізмом координації та розвитку співпраці між активними групами православної молоді України. Орієнтовною датою початку роботи порталу було призначено вересень 2009 року. На початку конференції учасники отримали благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, який побажав волонтерам виконувати свій християнський обов’язок допомоги тим, хто її потребує і ніколи не стати байдужим до чужого горя.

1 травня відбувся робочий семінар, під час якого координатори київського волонтерського руху «Молодість небайдужа» поділились з активістами молодіжного відділу Харківської єпархії та міст Кривий Ріг, Запоріжжя, Полтава, Дніпропетровськ, та ін. своїм досвідом роботи у сфері допомоги онкохворим дітям, дітям із дитбудинків, будинку престарілих. Свою доповідь представив також ігумен Іоасаф (Перетятько), який має педагогічну та психологічну вищу освіту. Він торкнувся питання мотивації волонтерів. Якщо людина не до кінця усвідомлює, чому вона починає волонтерську діяльність, через деякий час настає розчарування, і людина кидає справу, за яку вона відповідальна. У гірших випадках можна навіть втратити віру. Ігумен закликав учасників семінару запитати себе і дати чесну відповідь, чого вони чекають від соціальних справ.
2 травня відбулись показові заняття недільної школи та художньої студії регіональних волонтерів у дитячому відділенні Інституту раку. Волонтери в Києві мають гарні стосунки як з хворими дітьми та їх батьками, так і з персоналом лікарні. Доступною, зрозумілою мовою вони ведуть урок Закону Божого, а малюванням відволікають дітей від хвороби та відчаю. Нещодавно був проведений благодійний аукціон, на якому за дитячі вироби було зібрано 5000 євро, що витратили на лікування та на обладнання для лікарні. 
Участь у зльоті дала можливість отримати кваліфіковану консультацію щодо соціальної роботи та вдосконалити роботу волонтерів молодіжного відділу.
Всеукраїнський зліт молодіжних організаціїВсеукраїнський зліт молодіжних організаціїВсеукраїнський зліт молодіжних організаціїВсеукраїнський зліт молодіжних організації