Відбулось освячення переданого Харківській єпархії Покровського скверу Новости  
 
Мер м. Харкова Михайло Добкін: «Відновлена історична справедливість. Місце, де знову відкрився Покровський сквер, завжди належало єпархії, з цього місця починалося наше рідне місто. Тут є обов'язкова прив'язка до монастиря як одного з головних місць нашого міста, і тут повинно все відповідати тому духу, який панує в самій єпархії. Мені дуже приємно, що впродовж всієї роботи Владика Никодим приділяв цьому велику увагу і підказував ті моменти, які ми повинні були врахувати, створюючи ансамбль, що з'явився тут: з живих насаджень, з фонтанів, урн, ліхтарів, лавок. Найголовніше те, що тепер тут краще, ніж було. Думаю, це буде улюбленим місцем для відпочинку харків'ян».
Відбулось освячення переданого Харківській єпархії Покровського скверуЯк розповів директор Департаменту комунального господарства міської ради Віктор Кітанін, реконструкція скверу розпочалася в 2008 році. На території скверу знесено 12 сухих і аварійно-небезпечних тополь, виконано формувальне обрізання 30 дерев, висаджено 60 дерев, з них 40 шт. – хвойних порід, 20 шт. – листяних. В сквері укладений єврогазон площею близько 5,5 тис. кв. м, виконане облаштування квіткових клумб, висаджено 21 тис. 300 шт. квітів. Для відпочинку гостей і мешканців міста встановлено 45 садових лавок, 45 урн для збору сміття, вздовж Покровського монастиря встановлена металева огорожа в оригінальному виконанні. Відновлено зовнішнє освітлення паркової зони, встановлено 25 опор і 60 світильників. В сквері і на прилеглій території виконано брукування алей декоративною тротуарною плиткою «старе місто» (укладено близько 7 тис. 890 тыс. кв. м плитки). Виконаний поточний ремонт пам'ятника українському філософу Григорію Сковороді.

Довідка.

З метою відродження традицій, відтворення історичного середовища м. Харкова, враховуючи звернення митрополита Харківського і Богодуховського Никодима, а також рекомендації Міської комісії із питань топонімії та охорони історико-культурного середовища, на підставі Закону України «Про географічні назви», рішенням 33 сесії 5 скликання Харківської міської ради № 111/09 від 29.04.2009 р. спуск Халтуріна перейменований в Соборний спуск, Терасний сквер - в Покровській сквер.

 

Відбулось освячення переданого Харківській єпархії Покровського скверу

 

Відбулось освячення переданого Харківській єпархії Покровського скверу

 

Відбулось освячення переданого Харківській єпархії Покровського скверу
 
 
 
Другие новости по теме:

 • Решением Харьковского городского совета присвоены новые имена некоторым ха ...
 • Архієпископу Онуфрію присвоєно звання «Почесний громадянин м. Харкова»
 • Службовцi МВС нагородженi Церквою
 • Митрополит Никодим нагороджений грамотою Харківської міської ради
 • Відзнакою Предстоятеля УПЦ нагороджені губернатор і голова обласної ради Ха ...
 •  
    Просмотрено: 4463 раз Просмотров: 4463 автор: admin 25 июля 2009 Напечатать Комментарии (0)  
  Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0