DataLife Engine > Новости > Освящена воскресная школа при Свято-Николаевском храме п. Циркуны Харьковского р-на.

Освящена воскресная школа при Свято-Николаевском храме п. Циркуны Харьковского р-на.


24 декабря 2008. Разместил: офис
Освящена воскресная школа при Свято-Николаевском храме п. Циркуны Харьковского р-на.В п’ятницю 19 грудня в с. Циркуни відбулося престольне свято. Богослужіння почалось зранку водосвятним молебнем з читанням акафіста святителю Миколаю Чудотворцю. 
В молитвах, молебних співах особливо відчувалось єднання всіх присутніх Благодаттю Божою. 
Всі віруючи з настоятелем чекали приїзду Високопреосвященнішого Онуфрія, архієпископа Ізюмського для освячення недільної школи. 
Владика Онуфрій тепло привітав всіх, поздоровив з престольним святом, передав Архіпастирське благословення від Високопреосвященнішого Никодима, митрополита Харківського і Богодухівського, та побажав всім миру Божої допомоги і духовних сил. 
Після зустрічі архієпископом Онуфрієм був здійснений чин освячення недільної школи і хрестилки. При звершенні чину владиці співслужили священики сусідніх парафій. 
Благодійники Свято-Миколаївського храму і недільної школи при ньому отримали з рук архіпастиря Церковні нагороди. Орденом 1020-річчя Хрещення Русі був відзначений Псарюк Василь Іванович, інші благодійники були відзначені грамотами митрополита Харківського і Богодухівського Никодима. 
Недільна школа освячена на честь святителя Василя Великого. Тут будуть навчатися діти церковній грамоті і духовним дисциплінам, будуть укріпляти в собі віру, любов християнську, повагу до дорослих, вчитися жити по-християнськи. 
Після Богослужіння був даний благодійний обід для всіх прихожан і паломників. Наситившись духовно в молитвах, підкріпивши тіло хлібом насущним і благами земними, всі воздали подяку Богу Всевишньому і дивному у святих святителю Миколаю Чудотворцю.  
 Протоієрей Аполлінарій Рожок,
Настоятель Свято-Миколаївського храму с. Циркуни Харківського р-ну