Митрополит Никодим направил поздравление к празднику Антониевской университетской церкви Пресс-служба » Православана Харківщина » №1 (102) январь 2011  
 
Митрополит Никодим направил поздравление к празднику Антониевской университетской церкви30 января 2011
В помещении, оборудованном под Свято-Антониевский храм при Харьковском Национальном университете им. В. Н. Каразина, в день престольного праздника прошла Божественная литургия. Богослужение возглавил настоятель Свято-Антониевского храма протоиерей Владимир Швец. На богослужении присутствовали прихожане Свято-Антониевского храма, преподаватели и студенты Харьковского университета.


После святого причастия протоиерей Владимир зачитал послание митрополита Харьковского и Богодуховского Никодима ко дню престольного праздника Свято-Антониевского храма.
Вельмишановні Віль Савбанович, отець Володимир, викладачі та студенти Харківського Національного Університету ім. В. Н. Каразіна, парафіяни Свято-Антоніївського храму!
Щиро вітаю Вас з нагоди Престольного свята університетського храму на честь преподобного Антонія Великого, 180 років з дня урочистого відкриття якого в цьому році ми відзначаємо!
Свято-Антоніївський храм був одним із найвідоміших храмів при освітніх закладах на Слобожанщині. Будуючи храм, освітяни втілювали у життя свою віру і непохитне усвідомлення того, що на першому місці повинні перебувати істинні цінності – віра в Бога, прагнення до осягнення Його Премудрості, через наукове вивчення видимого світу, пізнання природи і людини.
Нажаль, з часів бурі безбожного часу в Свято-Антоніївській університетській церкві припинилися богослужіння. Я молюсь Богові, про те, щоби історична справедливість була повернута, щоби знову в цьому храмі запалала щира молитва, і душі викладачів та студентів Університету знаходили духовне натхнення в своїй науково-освітній діяльності за предстательством свого Небесного Покровителя преподобного Антонія Великого.
В день Престольного свята я духовно перебуваю за Вами, шановні, закликаю на Вас Боже благословення і щиро бажаю Вам успіхів і плідних досягнень, міцного здоров’я, добробуту, терпіння і наполегливості з духовним горінням слідувати покликанню в гідному служінні на благо рідного краю та українського народу!

З глибокою повагою і архіпастирським
благословенням,
Никодим
Митрополит Харківський і Богодухівський
 
 
 
Другие новости по теме:

  • Престольный праздник храма Харьковского Национального Университета
  • Митрополит Никодим привітав з 10-річчям кафедру права ХНПУ «ХПІ»
  • Для студентів Харківських вищих навчальних закладів напередодні Великого по ...
  • Митрополит Никодим зустрiвся з членами Ради ректорiв
  • В день престольного праздника в Новоосиново
  •  
      Просмотрено: 1685 раз Просмотров: 1685 автор: admin 15 февраля 2011 Напечатать Комментарии (0)  
    Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0