Відзнакою Предстоятеля УПЦ нагороджені губернатор і голова обласної ради Харківщини Православана Харківщина, №6 (107) июнь 2011  
 
Відзнакою Предстоятеля УПЦ нагороджені губернатор і голова обласної ради Харківщини10 июня 2011
В архієрейській резиденції на території Свято-Покровського монастиря м. Харкова відбулося нагородження Відзнакою Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна і голови Харківської обласної ради Сергія Чернова. Нагороди вручав митрополит Харківський і Богодухівський Никодим.

Нагородження Відзнакою Предстоятеля УПЦ було здійснено за труди на благо українського народу і Святої Церкви, а також за участь в підготовці і проведенні візиту 7-8 травня в Харківську єпархію Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила.
Високопреосвященніший владика Никодим щиро подякував керівникам області за їх труди і побажав Божої допомоги продовжувати служіння українському народу.
У слові-відповіді голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін зазначив, що це велика нагорода, яка надихає на добрі справи в майбутньому.
 
 
 
Другие новости по теме:

  • Відзнакою Предстоятеля УПЦ нагороджений Харківській міській голова
  • Православною Церквою нагороджений В. А. Шумілкін
  • Губернатор Харківської області вручив митрополиту Харківському і Богодухівс ...
  • Архієпископ Онуфрій відправив літію за упокій Олександра Масельського
  • Митрополит Никодим відзначив 45-ту річницю свого архієрейського служіння
  •  
      Просмотрено: 1437 раз Просмотров: 1437 автор: and 13 июля 2011 Напечатать Комментарии (0)  
    Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0