Сказати «Алло!», щоб у голові не гуло Православана Харківщина, №6 (107) июнь 2011  
 
Сьогодні вже нікого не дивують діти з мобілками. Адже так зручно контролювати чадо за допомогою телефону! Однак фахівці застерігають: користуватися мобільним зв›язком слід розумно!
Щоб стільниковий мобільний зв›язок працював, потрібні базові станції, радіус дії яких від 7 до 15 кілометрів. Оскільки ринок мобільних операторів постійно розширюється, збільшується і кількість базових станцій. Медики переконують, що остерігатися варто не антен, а їхнього кінцевого елемента — телефону. Бо саме вони мають набагато більше випромінювання, ніж станції.
У момент пошуку абонента мобільним телефоном показники електромагнітного випромінювання перевищують граничні норми в десятки і навіть сотні разів. Аби убезпечити організм від такого впливу, треба під час виклику абонента та надсилання есемес тримати телефон на відстані витягнутої руки — якнайдалі від тіла.
Результати дослідження впливу радіотелефонів свідчать: насамперед, страждає центральна нервова система. Як тільки ви вмикаєте телефон, змінюється мозковий ритм — це чудово видно на енцефалограмі. Потім негативний вплив електромагнітних полів відчувають серце та судини, згодом і статева система людини. Загальні ж симптоми такі: підвищена втомлюваність, сонливість, тремтіння рук, пітливість, неспокійний сон, стан тривоги, наприкінці дня — погане загальне самопочуття.
Постійне користування радіотелефоном може призвести до онкологічних захворювань, зокрема пухлин головного мозку, лейкемії. Надто небезпечні вони для дітей. До речі, розмовляти їм мобілкою рекомендується не більше 30 хвилин на день.
Ані вартість, ані марка телефону на ступінь опромінення не впливають. Фахівці радять змінювати телефони частіше, адже нові моделі сучасніші та захищеніші, проте не рекомендують захоплюватися мобілками з розширеними функціями.
Газета
«Вісті Красноградщини»,
24.06.2011
 
 
 
Другие новости по теме:

  • Врятоване життя
  • Автобіографія… чи те, що мало б нею бути
  • Люди в яких війна вкрала юність
  • Щоб на землі не помирала мораль
  • Дитячi молитви до Бога
  •  
      Просмотрено: 4380 раз Просмотров: 4380 автор: and 13 июля 2011 Напечатать Комментарии (0)  
    Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0