Дитячi молитви до Бога Православана Харківщина, №12 (113) декабрь 2011  
 
Вже стало доброю традицією в день Святого Миколая збирати в храмі дітей.

Учні Кегичівської дитячої музичної школи разом зі своїм викладачем прийшли до церкви аби послухати щиру проповідь про життя святого.
Настоятель Свято-Георгіївського храму Стефан Барна доступно і цікаво розповів дітям про те, що Святий Миколай був заступником всіх людей. Особливо він опікувався долею тих, хто потрапив у скруту, а також дітей. Для кожного він знаходив не лише добре слово, а й подарунок чи допомогу у вигляді золотих монет. Саме такі подарунки рятували людям життя, повертали надію і віру. Головне, що заповідав людям Святий Миколай – любити і шанувати своїх ближніх, біти щирими й добрими. Адже тільки, коли любиш і шануєш батька й матір, Господь дарує довге життя. Діти слухали уважно, кожен поставив свічку і помолився дитячою молитвою.
Чистими голосами заспівали діти величальну пісню улюбленому Святому, після цього, як водиться, отримали подарунки, приготовані саме для них – іконки і цукерки.
Тетяна Іванівна Бречко, яка щороку організовує відвідування церкви дітьми, також розповіла своїм учням, як треба себе поводити у храмі – бути чемними, дівчаткам – в головних уборах, хлопчикам – скидати шапки, де ставити свічки, як молитися. Діти дуже уважно слухали все, що їм говорили, а оченята були наповнені щирою радістю від господньої благодаті.
Ірина Литвиненко.
Фото автора.
 
 
 
Другие новости по теме:

  • Уроки християнської етики
  • Святкування першої річниці освячення храму
  • Святий Миколай до нас завітав
  • Дзвони Престольного свята...
  • Блаженніший Митрополит Онуфрій відповів на запитання редакції сайту Київськ ...
  •  
      Просмотрено: 2703 раз Просмотров: 2703 автор: and 19 января 2012 Напечатать Комментарии (0)  
    Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0