На Різдво у Свято - Преображенському храмі Православана Харківщина, №1 (114) январь 2012  
 
День Різдва Христового став дійсно по-святковому теплим і сповнений доброзичливості у Свято-Преображенському храмі с.м.т. Печеніги.  Прихожани у цей сонячний день прийшли прославити новонародженого Спасителя, котрий зійшов на землю  нас ради грішних, щоб спасти  нас всіх.
У своїй проповіді протоієрей Іоан Сорока розповів історію події Різдва, а також привітав всіх присутніх та прочитав Різдвяне послання від імені Патріарха Кирила, митрополита Київського і всієї України блаженнішого Володимира , та виконуючого обов’язки, керуючого справами Харківської єпархії, Архієпископа Ізюмського Онуфрія.  Настоятель храму звернувся вже в котрий раз з проханням частіше відвідувати храм, піклуватися про спасіння своїх душ, і не забувати творити добрі діла.
Зазвичай на Різдво Свято-Преображенський храм вбирається святково, але цього дня його прикрашали не тільки імпровізована печера, де відтворена сцена народження Ісуса, але й дві нові красуні ялинки які були подаровані народним депутатом України Д.Шенцевим. Йому і голові  району О.Гусарову , директору агрофірми «Шанс»  Б.Калиновському та всім благодійникам, настоятель храму щиро дякував  за їхні подарунки і допомогу до свят.
Після закінчення Божественної літургії, вихованці воскресної школи колядували, співали різдвяні пісні, читали вірші про Ісуса Христа. За традицією настоятель подарував юним колядникам подарунки  та пригощав солодощами. Отець Іоан передав також подарунки  багатодітним та малозабезпеченим сім’ям.
Святкове Богослужіння закінчилося святковою трапезою, після якої усі миряни розійшлись по домівках прославляючи Богомладенця Христа  і вітаючись «Христос рождається », «Славімо Його!»    
                                                                                               
Студент 1 курсу ХДС Сорока Ілля

На Різдво у Свято - Преображенському храмі
 
 
 
Другие новости по теме:

  • Христос рождається! Славімо Його!
  • Архієреї Української Православної Церкви привітали Святішого Патріарха Кир ...
  • ХРИСТОС НАРОДИВСЯ – СЛАВІТЬ ЙОГО
  • Святкування першої річниці освячення храму
  • Дитячi молитви до Бога
  •  
      Просмотрено: 1697 раз Просмотров: 1697 автор: and 12 февраля 2012 Напечатать Комментарии (0)