Христос рождається! Славімо Його! Православана Харківщина, №1 (114) январь 2012  
 
Світле свято народження Христа зібрало 8 січня до Свято-Іллінського храму, що на Близнюківщині, стільки прихожан, що 20-літня простора споруда ледве вміщала всіх, хто прийшов згадати той благословенний день, коли на світі з’явився Спаситель, прославити Його та Діву Марію.
Відразу після урочистої літургії до храму завітали діти. Полинув зворушливий спів церковного хору «Ночь тиха». І юні голоси в інсценованій формі передали присутнім історичну подію, що змінила світ:
Божа зірка золота землю освітила.
Про народження Христа людям сповістила.
Ось з’явилися пастушки і троє царів, які першими привітали Царя небесного в убогій стайні. Дзвіночками переливаються дитячі голоси: звучить колядка «Там у Віфлеємі сталася новина». Церковний хор виводить «Три славнії царі» та інші пісні. Діти вітають присутніх різдвяними колядками.
Сценічне дійство, підготовлене матушкою Любою та вчителькою місцевого ліцею Н.Ухань, завершується. Батюшка Олексій - настоятель храму, від імені всіх присутніх дякує виступаючим та вітає всіх зі святом Різдва Христового. А потім юним артистам вручає різдвяні подарунки. Такі ж подарунки отримують всі дітки, які прийшли того дня до храму.
До речі, вже з роками встановилася добра традиція у нашому храмі, що діти радують в зимові свята прихожан цікавими виставами та колядками, а місцеві підприємці Левківські, Гриньки та Колісніченки вітають наймолодших солодкими подарунками.

В.Грубник, православний журналіст

Христос рождається! Славімо Його!
 
 
 
Другие новости по теме:

  • На Різдво у Свято - Преображенському храмі
  • Святкування першої річниці освячення храму
  • Радуйтеся! Христос воскрес!
  • Дитячi молитви до Бога
  • Храмове свято у Кегичівці
  •  
      Просмотрено: 1900 раз Просмотров: 1900 автор: and 12 февраля 2012 Напечатать Комментарии (0)  
    Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0