В Інституті Служби безпеки створено «телефон довіри» Православана Харківщина, №3 (116) март 2012  
 

В Інституті Служби безпеки створено «телефон довіри»У сучасному світі, сповненому жорсткої прагматики, дуже важливо залишатися людиною. Це особливо принципово для співробітника Служби безпеки України, який повинен бути не лише високоморальною особистістю, готовою віддати своє життя за безпеку й процвітання держави, але й завжди стояти на захисті прав, свобод, честі та гідності громадян, надавати їм всебічну підтримку та допомогу. Одним із ключових джерел, де черпаємо моральність та духовну стійкість, без сумніву є церква.

 

Саме тому Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України веде активну й успішну співпрацю з Українською православною церквою. Жоден психолог не зможе так допомогти й морально підтримати, як віра в Бога. І жоден вихователь не дасть такої відповіді, яку знаходимо у служителів віри.
З таких причин, за ініціативою настоятеля Свято-Георгіївського храму Отця Валерія, у нашому навчальному підрозділі створено «телефон довіри». Будь-який курсант або співробітник має можливість зателефонувати шанованому духівнику, який і сам був військовослужбовцем, попросивши поради.
Курсанти Інституту – часті гості цього храму. На православні свята всі бажаючі відвідують святу обитель, яку добровільно допомагали будувати. Саме з таких речей і починається служіння народу та державі. Відчуваючи духовну атмосферу, шануючи віру наших батьків, дідів та прадідів, ми стаємо сильнішими.
Керівництво Інституту підготовки кадрів для Служби безпеки України переконане, що справжнім офіцером стане той курсант, котрий сильний духом і має високоморальні переконання. Тому така співпраця корисна та необхідна. Адже військовослужбовці будуть приймати найактивнішу участь у формуванні майбутнього українського суспільства. Саме офіцер, який керується у своїх вчинках обов’язком і мораллю, гідний стати захисником Української держави та народу!
Мигалатій Сергій
м. Харків

 

В Інституті Служби безпеки створено «телефон довіри»

 

В Інституті Служби безпеки створено «телефон довіри»

 
 
 
Другие новости по теме:

  • Архієпископу Онуфрію вручено ювілейну нагороду Національної Юридичної Акад ...
  • Викладач ХДС взяв участь в урочистому відкритті навчального року в інститут ...
  • Шлях до духовностi
  • Митрополит Білоцерківський Августин надіслав лист подяки за проведення збо ...
  • Президент України вшанував пам’ять Блаженнішого Митрополита Володимира
  •  
      Просмотрено: 2088 раз Просмотров: 2088 автор: and 7 апреля 2012 Напечатать Комментарии (0)