Храмове свято у Кегичівці Пресс-служба » Православана Харківщина » №5 (118) май 2012  
 
Велелюдно було 6 травня ц. р. в Свято-Георгіївському храмі Кегичівки, адже саме цього дня в день Святого Георгія Победоносця тут відбулося храмове свято. З усіх усюд збиралися прихожани, щоб прибути до храму і взяти участь в урочистій святковій службі.
Треба зазначити, що на свято прибуло також чимало гостей із сусідніх районів і міста Харкова.
Серед них було сім отців, які разом з настоятелем Свято-Георгіївського храму протоієреєм Стефаном Барною провели урочисте богослужіння, привітали настоятеля храму, а також всіх прихожан з цим величним днем. Побажали здоров’я, миру в душі і серці, божої благодаті, духовного збагачення, міцної непохитної віри в Господа нашого єдиного Ісуса Христа.
Настоятель з радістю зустрічав гостей, дякуючи за щирі сердечні вітання і поздоровив усіх з днем народження нашого храму.
Відверта радість і душевне благочестя було у кожного в душі, хто завітав цього дня у дім Божий. Навколо храму гості і прихожани здійснили хрестну ходу.

По закінченню служби отець Стефаній запросив всіх присутніх на благодійний обід.

 

Храмове свято у Кегичівці

 
 
 
Другие новости по теме:

  • Великоднє святкування в Кегичівці
  • Освячення води в Кегичівці
  • Святкування першої річниці освячення храму
  • На Різдво у Свято - Преображенському храмі
  • Освячення повертає первинну чистоту
  •  
      Просмотрено: 1099 раз Просмотров: 1099 автор: and 16 июля 2012 Напечатать Комментарии (0)  
    Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0