Фестиваль Православних ЗМI Православана Харківщина, №10 (99) октябрь 2010  
 
З благословення Блаженішого Володимира, митрополита Київського і всієї України, в м. Києві 7-9 жовтня 2010 р. відбувся ІІІ Фестиваль ЗМІ православних.
Харківську єпархію на цьому Фестивалі представляли редакція дитячого журналу «Капельки» (ієрей Сергій Бєлянов, та Наталія Бєлянова) та редактор газети «Родительский комитет» ієрей Олександр Канєвський.
У номінації Фестивалю «Ініціатива року-2010» нагороджений православний дитячий журнал «Капельки» за участь у загальноосвітніх програмах з «Основ православної культури» у загальноосвітніх школах м. Харкова і області Харківської єпархії
На виконання рішення Священного Синоду УПЦ (журнал №13 Священного Синоду УПЦ від 26 лютого 2010 року) Синодальний інформаційно-просвітницький відділ УПЦ провів засідання Координаційної ради СІПВ УПЦ, на якому було розглянуто і затверджено Перелік засобів масової інформації, рекомендованих для розповсюдження. В цей Перелік був включений православний дитячий журнал «Капельки» Харківської єпархії.

Фестиваль Православних ЗМI
 
 
 
Другие новости по теме:

 • В Харкові пройде виставка-фестиваль "Православна Україна"
 • Церковними грамотами нагороджені викладачі «Православної культури Слобожанщ ...
 • Архієпископ Онуфрій — 31-й правлячий архієрей Харківської єпархії
 • КИЇВ. Відбулося чергове засідання Священного Синоду УПЦ
 • Запрошення в Харкiвську епархiю Святiшого Патрiарха Кирила
 •  
    Просмотрено: 2125 раз Просмотров: 2125 автор: admin 29 ноября 2010 Напечатать Комментарии (0)  
  Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0