Митрополит Никодим привітав з ювілеєм Блаженнішого Митрополита Володимира Православана Харківщина, №11 (100) ноябрь 2010  
 

Його Блаженству, Блаженнішому Володимиру,
Митрополиту Київському і всієї України

Ваше Боголюбиве Блаженство!
Молитовно і з синовньою любов’ю від себе особисто та від лиця віруючої пастви Харківської єпархії дозвольте привітати Вас з 75-річчям!
Дякуючи Богові, сповнюючись благодатної надії в братській єдності вся повнота Канонічної Українська Православна Церква святкує День Народження свого Предстоятеля і Духовного Керманича.
З часів Володимира Хрестителя, коли на київських схилах засяяла Благодать Божа, і до цього дня Господь єднає Українську Православну Церкву в спасительній благодаті Святого Вселенського Православ’я. Промислом Божим Вам доручено стати у керма Церковного корабля, який рухається в бурхливому морі сучасності, долаючи різноманітні перешкоди в духовному житті.
Дякуючи Богові за Ваш невтомний подвиг служіння Святій Церкві і українському народу, в День Вашого Народження бажаємо Вашому Блаженству міцності духовної, доброго здоров’я, невичерпного терпіння з Божою допомогою многі літа по молитвах Святих Угодників землі нашої плідно звершувати високе служіння на благо Святої Церкви, миру і братської єдності на Богом береженій землі!

З синовньою любов’ю у Христі,
Никодим Митрополит Харківський
 і Богодухівський
 
 
 
Другие новости по теме:

  • Митрополит Харківський і Богодухівський Никодим привітав з днем народження ...
  • Привітання Блаженнішому Митрополиту Володимиру з тезоіменитством
  • Вітання архієпископа Онуфрія з нагоди Дня народження Блаженнішого Митрополи ...
  • Архієпископ Онуфрій направив Блаженнішому Митрополиту Володимиру лист з вдя ...
  • Вітання Митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія Президенту Украї ...
  •  
      Просмотрено: 2512 раз Просмотров: 2512 автор: admin 11 декабря 2010 Напечатать Комментарии (0)  
    Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0