У Харковi продовжать роботу щодо вшанування памятi репресованих священнослужителiв Православана Харківщина, №11 (100) ноябрь 2010  
 
Робота з вшанування пам’яті репресованих служителів церкви буде продовжена. Про це повідомив сьогодні в коментарі журналістам секретар Харківської єпархії Української православної церкви отець Михаїл.

«На жаль, всі церковні архіви були націоналізовані, а багато документів — знищені. Однак зараз ми дуже тісно працюємо з різними архівами — СБУ, державним, обласним — і по крихтах збираємо всі ті відомості, які ще можна зібрати. Вивченням документів займається комісія при єпархії, — сказав отець Михаїл. — Зараз ми живемо на зламі двох епох і розуміємо цінність цієї інформації. Тому ми повинні увічнити пам’ять про цих людей, про їхній подвиг для майбутніх поколінь — для наших дітей та онуків. Заради цього і встановлюються надгробки, будуються храми, називаються на честь священнослужителів вулиці і площі».
Секретар Харківської єпархії УПЦ також повідомив, що зараз готується до видання книга, присвячена пам’яті Священномученика Олександра, до якої увійдуть унікальні документи та фотографії.
 
 
 
Другие новости по теме:

  • День Конституцій України
  • Архієпископ Онуфрій — 31-й правлячий архієрей Харківської єпархії
  • Щодо ініціативи вшанування початку Великої Вітчизняної війни деякими політи ...
  • Урочистості з нагоди пам’ятних річниць
  • Архієпископ Онуфрій направив Блаженнішому Митрополиту Володимиру лист з вдя ...
  •  
      Просмотрено: 1872 раз Просмотров: 1872 автор: admin 17 декабря 2010 Напечатать Комментарии (0)  
    Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0