DataLife Engine > Православана Харківщина, №12 (113) декабрь 2011 > Дитячi молитви до Бога

Дитячi молитви до Бога


19 января 2012. Разместил: and
Вже стало доброю традицією в день Святого Миколая збирати в храмі дітей.

Учні Кегичівської дитячої музичної школи разом зі своїм викладачем прийшли до церкви аби послухати щиру проповідь про життя святого.
Настоятель Свято-Георгіївського храму Стефан Барна доступно і цікаво розповів дітям про те, що Святий Миколай був заступником всіх людей. Особливо він опікувався долею тих, хто потрапив у скруту, а також дітей. Для кожного він знаходив не лише добре слово, а й подарунок чи допомогу у вигляді золотих монет. Саме такі подарунки рятували людям життя, повертали надію і віру. Головне, що заповідав людям Святий Миколай – любити і шанувати своїх ближніх, біти щирими й добрими. Адже тільки, коли любиш і шануєш батька й матір, Господь дарує довге життя. Діти слухали уважно, кожен поставив свічку і помолився дитячою молитвою.
Чистими голосами заспівали діти величальну пісню улюбленому Святому, після цього, як водиться, отримали подарунки, приготовані саме для них – іконки і цукерки.
Тетяна Іванівна Бречко, яка щороку організовує відвідування церкви дітьми, також розповіла своїм учням, як треба себе поводити у храмі – бути чемними, дівчаткам – в головних уборах, хлопчикам – скидати шапки, де ставити свічки, як молитися. Діти дуже уважно слухали все, що їм говорили, а оченята були наповнені щирою радістю від господньої благодаті.
Ірина Литвиненко.
Фото автора.