DataLife Engine > Православана Харківщина, №1 (114) январь 2012 > Освячення води в Кегичівці

Освячення води в Кегичівці


12 февраля 2012. Разместил: and
На Хрещення цього року в Кегичівці до Свято-Георгіївського храму зібралося багато людей. Причому, приходили та приїжджали не лише мешканці Кегичівки, а й навколишніх сіл. Всі поспішали на урочисту святкову службу, яку провів  настоятель Свято-Георгіївського храму, протоієрей Стефан Барна, і на обряд освячення води, який відбувся тут же,  на вулиці. 
Треба зазначити, що люди утворили навколо церкви два кола, де розташовувалися разом з принесеною водою для освячення та свічечками. Але, бажаючих освятити воду було дуже багато, тому вони зробили ще одне велике коло на центральному майдані  Кегичівки, поруч з храмом.
Після освячення води, отець Стефан Барна   звернувся до громади зі святковим привітанням, розповів історію виникнення свята Хрещеня Господнього, закликав кожного до любові, добра, усмішок в серцях, твердої, непохитної  віри в Бога і побажав усім прихожанам  бути з Богом в душі і серці, завжди, в будь-якій ситуації в радості і в печалі, звертатися до нього за допомогою і підтримкою. Ще настоятель  висловив сподівання в тому,  що збільшиться кількість громадян, які будуть регулярно відвідувати  службу Божу в храмі Кегичівки.
Цього святкового дня кожен повертався додому з радісним настроєм, окропленим свяченою водою.

Освячення води в Кегичівці


Освячення води в Кегичівці


Освячення води в Кегичівці


Освячення води в Кегичівці


Освячення води в Кегичівці