DataLife Engine > Православана Харківщина, №1 (114) январь 2012 > Христос рождається! Славімо Його!

Христос рождається! Славімо Його!


12 февраля 2012. Разместил: and
Світле свято народження Христа зібрало 8 січня до Свято-Іллінського храму, що на Близнюківщині, стільки прихожан, що 20-літня простора споруда ледве вміщала всіх, хто прийшов згадати той благословенний день, коли на світі з’явився Спаситель, прославити Його та Діву Марію.
Відразу після урочистої літургії до храму завітали діти. Полинув зворушливий спів церковного хору «Ночь тиха». І юні голоси в інсценованій формі передали присутнім історичну подію, що змінила світ:
Божа зірка золота землю освітила.
Про народження Христа людям сповістила.
Ось з’явилися пастушки і троє царів, які першими привітали Царя небесного в убогій стайні. Дзвіночками переливаються дитячі голоси: звучить колядка «Там у Віфлеємі сталася новина». Церковний хор виводить «Три славнії царі» та інші пісні. Діти вітають присутніх різдвяними колядками.
Сценічне дійство, підготовлене матушкою Любою та вчителькою місцевого ліцею Н.Ухань, завершується. Батюшка Олексій - настоятель храму, від імені всіх присутніх дякує виступаючим та вітає всіх зі святом Різдва Христового. А потім юним артистам вручає різдвяні подарунки. Такі ж подарунки отримують всі дітки, які прийшли того дня до храму.
До речі, вже з роками встановилася добра традиція у нашому храмі, що діти радують в зимові свята прихожан цікавими виставами та колядками, а місцеві підприємці Левківські, Гриньки та Колісніченки вітають наймолодших солодкими подарунками.

В.Грубник, православний журналіст

Христос рождається! Славімо Його!