DataLife Engine > № 1 (224) январь 2013 > Святкування першої річниці освячення храму

Святкування першої річниці освячення храму


11 марта 2013. Разместил: and
19 грудня, коли всі християни підносять свої молитви до Святого Миколая, у нашому селищі Липкуватівка Нововодолазького району святкувалася річниця від того, як Високопреосвященіший Онуфрій архієпископ Харківський и Богодухівський освятив храм на честь святителя Миколая. Після літургії був відслужений подячний молебень, на який прибули священики сусідніх храмів та благочинний 8-го округу прот. Володимир Воскобойніков. Отець благочинний від імені архієпископа Онуфрія привітав усіх присутніх зі святом, побажавши, щоб у житті кожного віруючого святитель Миколай був прикладом служіння Богу і людям.
До храму прийшли діти — учні молодших класів Лип­коватівської школи і від сповнених радістю свята, чистих сердець, дякували Богу і Святому Миколаю.
Настоятель храму ієрей Володимир Легеза сердечно подякував за батьківське піклування та молитовну підтримку збоку владики Онуфрія, та усіх тих, хто трудився багато років для спорудження цього храму, кому не байдужа була доля його звершення. А дітям були вручені святкові подарунки від імені Святого Миколая. По закінченні служби всіх гостей почастували благодійним обідом.

Настоятель Свято-Миколаївського храму сел. Липковатівка ієрей Володимир Легеза.

Святкування першої річниці освячення храму