Покрова — стародавнє православне свято Пресс-служба » Харьковские епархиальные ведомости » № 10 (233) октябрь 2013  
 
Покрова — стародавнє православне святоПокрова. Стародавнє православне свято. Одвіку в козаків Свята Покрова вважалася заступницею, покровительницею православного воїнства. Свята Покрова, за давніми традиціями, допомагала всьому жіноцтву, коли вони зверталися до Божої Матері у своїх проханнях про допомогу в тяжких сімейних обставинах. Ми б вже повмирали, якби за нас не заступалася перед Всевишнім Премилостивая Богородиця!
От і в нашому Свято-Покровському храмі, с. Карасівка, що на Золочівщині, 14 жовтня відбулося храмове свято, де зібралось багато людей, щоб помолитись перед Заступницею і покаятись в своїх гріхах. На святі були присутні поважні гості, за допомогою яких відновлюється наша святиня. Це голова райдержадміністрації Горішний Ігор Іванович, голова сільської ради Соломаха Олександр Іванович та благодійники: генеральний директор «Петрометал» Олександр Кльонов, Гур’єв Федір Іванович, Гур’єв Микола Іванович, голова ФГ «Альфа» Бєлінський Віктор Іванович, сім’я Левковців. Ці люди були нагороджені єпархіальними грамотами від архієпископа Харківського і Богодухівського Онуфрія. Дякуємо Вам за Вашу допомогу!
Після святкової Божественної Літургії був відслужений молебень з читанням акафісту Покрові Пресвятої Богородиці, який очолив благочинний митрофорний протоієрей о.Богдан із священнослужителями о. Максимом, протодияконом о. Миколаєм та настоятелем храму о. Миколаєм. Після молебня був здійснений благодійний обід. В нашому селі в цей день було подвійне свято, бо Свято-Покровському храму в цьому році виповнилось 125 років.
«Пресвятая Богородице Маріє, под Твою матернюю милость і покров с вірою і любовію прибігаєм; днесь, і на всякий день і нощь, і в час смерти нашея Тебі душу і тіло наше вручаєм, всю надежду во всій жизні на Тя возлагаєм».
Бережи Вас Бог!
Настоятель Свято-Покровського храму
ієрей Миколай Рязанов
 
 
 
Другие новости по теме:

  • Створення благочинь ХАРКІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
  • Вони захищали Батькiвщину
  • Святкування першої річниці освячення храму
  • Для студентів Харківських вищих навчальних закладів напередодні Великого по ...
  • Освящена воскресная школа при Свято-Николаевском храме п. Циркуны Харьковск ...
  •  
      Просмотрено: 1083 раз Просмотров: 1083 автор: and 28 января 2014 Напечатать Комментарии (0)