DataLife Engine > № 10 (233) октябрь 2013 > Покрова — стародавнє православне свято

Покрова — стародавнє православне свято


28 января 2014. Разместил: and
Покрова — стародавнє православне святоПокрова. Стародавнє православне свято. Одвіку в козаків Свята Покрова вважалася заступницею, покровительницею православного воїнства. Свята Покрова, за давніми традиціями, допомагала всьому жіноцтву, коли вони зверталися до Божої Матері у своїх проханнях про допомогу в тяжких сімейних обставинах. Ми б вже повмирали, якби за нас не заступалася перед Всевишнім Премилостивая Богородиця!
От і в нашому Свято-Покровському храмі, с. Карасівка, що на Золочівщині, 14 жовтня відбулося храмове свято, де зібралось багато людей, щоб помолитись перед Заступницею і покаятись в своїх гріхах. На святі були присутні поважні гості, за допомогою яких відновлюється наша святиня. Це голова райдержадміністрації Горішний Ігор Іванович, голова сільської ради Соломаха Олександр Іванович та благодійники: генеральний директор «Петрометал» Олександр Кльонов, Гур’єв Федір Іванович, Гур’єв Микола Іванович, голова ФГ «Альфа» Бєлінський Віктор Іванович, сім’я Левковців. Ці люди були нагороджені єпархіальними грамотами від архієпископа Харківського і Богодухівського Онуфрія. Дякуємо Вам за Вашу допомогу!
Після святкової Божественної Літургії був відслужений молебень з читанням акафісту Покрові Пресвятої Богородиці, який очолив благочинний митрофорний протоієрей о.Богдан із священнослужителями о. Максимом, протодияконом о. Миколаєм та настоятелем храму о. Миколаєм. Після молебня був здійснений благодійний обід. В нашому селі в цей день було подвійне свято, бо Свято-Покровському храму в цьому році виповнилось 125 років.
«Пресвятая Богородице Маріє, под Твою матернюю милость і покров с вірою і любовію прибігаєм; днесь, і на всякий день і нощь, і в час смерти нашея Тебі душу і тіло наше вручаєм, всю надежду во всій жизні на Тя возлагаєм».
Бережи Вас Бог!
Настоятель Свято-Покровського храму
ієрей Миколай Рязанов