Вихованці духовної семінарії взяли участь у конференції, що пройшла в медичному коледжі Пресс-служба » Харьковские епархиальные ведомости » № 11 (234) ноябрь 2013  
 
27 листопада в Харківському Базовому медичному коледжі № 1, відбулась Регіональна міжвузівська науково‑теоретична конференція «Філософія. Теологія. Медицина — грані взаємозв’язку».
На конференції з доповідями виступили студенти з багатьох вищих навчальних закладів міста Харкова та області. З благословіння Високопреосвященнішого Онуфрія, митрополита Харківського і Богодухівського в конференції активну участь взяли вихованці Харківської духовної семінарії. На початку конференції організатори привітали ректора ХДС Високопреосвященнішого владику Онуфрія з возведенням в сан митрополита. Далі було урочисте відкриття конференції, і привітальне слово директора ХБМК № 1, к. м.н., доцента Панченка М. С.
На пленарному засіданні з темою «Людина образ і подоба Божа» виступив вихованець 3 класу Іван Хила. Після пленарного засідання була перерва, для учасників конференції було організовано кава — брейк.
Після перерви розпочалися секційні засідання. В 2 секції «Філософія і медицина. Історія і сучасність» виступив вихованець 2 класу Іванов Василь з темою «Духовність як запорука майбутнього», а також вихованець 1 класу Полупан Дмитро з темою «Трансформація людини і православ’я».
Доповідачам було поставлено багато питань, робота секції, незважаючи на жваву дискусію, пройшла в конструктивній і дружній обстановці.
Після закінчення секцій відбулося закриття конференції, а також нагородження учасників. Серед нагороджених були вихованці духовної семінарії Іван Хила, Іванов Василь, Полупан Дмитро.
Іван Хила. Вихованець 3 класу ХДС
 
 
 
Другие новости по теме:

  • Назустріч Всеукраїнській науково-практичній конференції
  • Iнспектор семiнарii прийняв участь в засiданнi Ради ректорiв
  • Відбулась футбольна гра команд духовної семінарії та університету внутрішні ...
  • Відбулась конференція «Паліативна допомога – заклик до гуманізації суспільс ...
  • Вихованці Курязької колонії прийняли хрещення
  •  
      Просмотрено: 942 раз Просмотров: 942 автор: and 28 января 2014 Напечатать Комментарии (0)  
    Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0