Екологія дарована нам Богом і за її збереження православні повинні відповідати Пресс-служба » Харьковские епархиальные ведомости » № 11 (246) ноябрь 2014  
 
Екологія дарована нам Богом і за її збереження православні повинні відповідатиЕкологія, це Творцем дана оселя для мешкання людям абсолютно зо всім Господнім творінням. Необхідне середовище задля життя людства, тваринного та рослинного світу, тобто всього створеного на Землі.

Адже саме слово «екологія» створено з двох грецьких — logos (вчення, наука) та oikos (дім, житло, оселя, середовище).
Для потреб пізнання всесвіту, по благодаті Господній, написана Біблія. Біблія — Слово Боже, священне джерело християнського віровчення. Біблія — дивовижний приклад співпраці Бога і людини. Вчені, які користуються інформацією з біблійних глибин, — їхні праці безсмертні. Вони орієнтують до благодатного життя плоті на Землі та безсмертя душі.
Безбожні лжевчені, про яких неодноразово описувалось в цій газеті, творять псевдонауку не визнаючи теологічні ідеї. Прагнуть все, навіть нездійсненне, слабкими потугами сфабрикувати в вигідну матеріальну потребу, доводячи, що можна сотворити рай на Землі.
Це ілюзія… Лицемірно доказуючи, що будують чудове життя для тіла…, а душа в їхній науці взагалі не існує. Таким чином, — «по їхніх плодах пізнаєте їх».
Атеїстична ідеологія руйнує Боже творіння, приводить до екологічної катастрофи. Щоб виявити ці явища, семінаристи ХДС вже багато років стежать за екологічними змінами біля селища Залютино.
Екологія дарована нам Богом і за її збереження православні повинні відповідатиНаприклад, у лісі пройшло урбанізаційне будівництво теплопроводу гарячої води для міста. Труби, в такому разі, заривають у ґрунт, але тут, щоб було дешевше, місцями їх монтували на поверхні. Щоб захистити їх від ерозії, труби покривають хімреактивами, які мають канцерогенні якості, що і приносить багато шкоди і хвороб людям, тваринам і всьому довкіллю. Потім, щоб не було охолодження труб, їх слід обмотувати скловатою. Волокна скловати занадто ламкі, їх скалки проникають в одежу, затим далі разять тіло, викликають свербіж. При диханні попадаючи всередину, приносять жахливу біль в легенях.
А отруєні в таких умовах комахи псують дерева, в яких в свою чергу порушується на генетичному рівні розвиток, даний Богом. Тому дерева стають непридатними для господарського та побутового користування. Подібні сосни також подаємо на фотографіях.
Есхатологічні питання в останні роки перейшли з площини теоретичної в сферу абсолютно практичну, яка торкається життя кожної людини. Есхатологія — розділ теології про остаточне завершення Всесвіту.

Екологія дарована нам Богом і за її збереження православні повинні відповідати


Природні катаклізми, економічні кризи, заворушення в суспільстві, — всі ці явища показують нашу повну беззахисність в усіх відношеннях і розуміннях (в духовному, фізичному, економічному).
Іще раніше в музеї університету семінаристи знайомились з лісом, як цілющим джерелом поданим Богом для людей. Це джерело харчів, ліків, повітря та ще багато-багато чого необхідного для життя. Цілком зробити перелік дарів, які подані Творцем для користі людей в одній публікації неможливо, із-за дуже їх багатої чисельності.
Православні семінаристи, є Господніми воїнами і мусять охороняти Боже творіння. Їхня зброя, — це Боже Слово, яке вони проповідують і в своїх звітних статтях в цій газеті.
Старший науковий співробітник ХНУ Консультант по теологічній біології
Золотарьов В. П.
 
 
 
Другие новости по теме:

  • Що собою являє дарвінізм
  • Ластівки
  • Спільне звернення Харківської єпархії УПЦ і ГУ МНС України в Харківській об ...
  • Події…
  • Як колорадський жук став ворогом городів і людей
  •  
      Просмотрено: 809 раз Просмотров: 809 автор: and 2 января 2015 Напечатать Комментарии (0)