НЕДІЛЯ ПЕРША ВЕЛИКОГО ПОСТУ - ТОРЖЕСТВО ПРАВОСЛАВ’Я. БЛАЖЕННІШИЙ МИТРОПОЛИТ ОНУФРІЙ: МИ ВІДВЕРТАЄМОСЬ ВІД ЄРЕСЕЙ, АЛЕ НЕ ВІДВЕРТАЄМОСЬ ВІД ЛЮДЕЙ Пресс-служба » Харьковские епархиальные ведомости » № 2 (249) февраль 2015  

Перед початком богослужіння було звершено молебний спів Торжества Православ’я.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до пастви зі словами проповіді. Згадавши історію виникнення свята Торжества Православ’я, Його Блаженство закликав усіх до­тримуватись чистоти православної віри та берег­ти святоотецькі традиції і настанови. «Ми сьогодні молимо Бога, щоб навернув до істиної віри тих, хто заблукав, — зазначив Предстоятель, — хто впав у єресь і неправильне мудрування про Бога. Ми від­вертаємось від єресей, але не відвертаємось від людей, які впали в єресі, бо ці люди — також об­раз Божий, ми любимо їх і бажаємо, щоб вони та­кож стали на спасительний шлях».

По закінченню Божественної літургії Предстоя­тель привітав із першим недільним днем Великого посту та святом Торжества Православ’я духовен­ство та парафіян і благословив усіх.

Другие новости по теме:

• Блаженніший Митрополит Онуфрій благословив українську паству перед початком ...
  • Блаженніший Митрополит Онуфрій відповів на запитання редакції сайту Київськ ...
  • VIII Фестиваль православних ЗМІ
  • Привітання Блаженнішому Митрополиту Володимиру з тезоіменитством
  • Год 2007 15-летие Харьковского Архиерейского собора

•  
      Просмотрено: 390 раз Просмотров: 390 автор: vasil 10 марта 2015 Напечатать Комментарии (0)