КИЇВ-МОСКВА. Місцеблюститель Київської Митрополичої кафедри взяв участь у святкуванні Дня слов’янської писемності і культури Пресс-служба » Харьковские епархиальные ведомости » № 5 (240) май 2014  
 
У суботу, 24 травня, Місцеблюститель Київської Митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій співслужив за Божественною літургією Предстоятелям Руськоі і Болгарської Православних Церков у Храмі Христа Спасителя в Москві.

24 травня, у день пам’яті святих рівноапостольних Мефодія і Кирила у багатьох країнах світу відзначається День слов’янської писемності та культури. З нагоди свята у кафедральному храмі Руської Православної Церкви звершувалося урочисте богослужіння собором архієреїв та духовенства з Константинопольської, Антіохійської, Болгарської, Руської, Еладської та інших Православних Церков.
У богослужінні взяли участь представники Помісних Православних Церков при Московському Патріаршому престолі — Олександрійської, Антіохійської, Єрусалимської Православних Церков, а також Православної Церкви Чеських земель і Словаччини, Православної Церкви в Америці, тощо.
Після богослужіння митрополит Онуфрій привітав Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з тезоіменитством та подякував за молитви та духовну підтримку.
 
 
 
Другие новости по теме:

  • Архієреї Української Православної Церкви привітали Святішого Патріарха Кир ...
  • Блаженнішого Митрополита Володимира поховано біля дзвіниці храму Різдва Бог ...
  • Торжество Православ’я
  • Комюніке засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій від ...
  • Делегація Української Православної Церкви взяла участь у засіданні Церковн ...
  •  
      Просмотрено: 1488 раз Просмотров: 1488 автор: and 31 июля 2014 Напечатать Комментарии (0)  
    Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0