Вітання Митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія Президенту України П.О. Порошенко Пресс-служба » Харьковские епархиальные ведомости » № 5 (240) май 2014  
 
Новообраному Президенту України
П.О. Порошенко

Шановний Петро Олексійович!
Дозвольте від себе особисто, духовенства та пастви Харківської єпархії Української Православної Церкви привітати Вас з обранням на посаду Президента України.
Останні часи наша Українська держава переживає найважчі випробування в своїй історії. З Святого Письма ми знаємо, що труднощі Господь посилає обраним своїм, задля ствердження істини, миру та гідного життя. З цього ми розуміємо, що добро здобувається подвигом до духовних цінностей, любов’ю людей один до одного.
Український народ, переживаючи ці важкі часи,будує нове суспільство, в якому вся відповідальність покладається на синів і дочок Вітчизни.
Ви довели своїми справами, що можете взяти цю відповідальність і зробити все, щоб подолати ворожнечу в суспільстві, об’єднати людей, які прагнуть миру та розбудови кращого майбуття.
Ми молимось у Святинь Слобожанської землі, щоб Господь дарував Вам мудрість, духовну міцність, терпіння, добре здоров’я та натхнення нести Хрест високого служіння українському народу, задля ствердження миру, єдності та процвітання нашої Неньки-України на многая літа.

З глибокою повагою
і побажанням Божої допомоги,
Онуфрій,
Митрополит  Харківський
і Богодухівський
 
 
 
Другие новости по теме:

  • Митрополит Никодим привітав з ювілеєм Блаженнішого Митрополита Володимира
  • Вітання архієпископа Онуфрія з нагоди Дня народження Блаженнішого Митрополи ...
  • Привітання Блаженнішому Митрополиту Володимиру з тезоіменитством
  • Президент України вшанував пам’ять Блаженнішого Митрополита Володимира
  • ЗВЕРНЕННЯ МИТРОПОЛИТА ХАРКІВСЬКОГО І БОГОДУХІВСЬКОГО ОНУФРІЯ ДО ДУХОВЕНСТВА ...
  •  
      Просмотрено: 1177 раз Просмотров: 1177 автор: and 31 июля 2014 Напечатать Комментарии (0)  
    Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0