VIII Фестиваль православних ЗМІ Пресс-служба » Харьковские епархиальные ведомости » № 9 (232) сентябрь 2013  
 
30 вересня, у день пам’яті мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії урочистим відкриттям в Успенському Соборі Києво-Печерської Лаври розпочався VIII Фестиваль православних ЗМІ.
Організаторів та учасників Фестивалю православних ЗМІ традиційно привітав Предстоятель Української Православної Церкви. З найпершого ФестЗМІ Блаженніший Митрополит Володимир є почесним учасником медіафоруму та спостерігає за перебігом подій заходу.
Учасників, організаторів та гостей форуму також привітав Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський  Антоній, відзначивши важливість такого форуму для всієї Церкви, а Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел привітав гостей у стінах обителі та закликав усіх журналістів до співпраці.
Цьогоріч провідною темою форуму є «Система навчання та підвищення кваліфікації співробітників єпархіальних прес-служб та єпархіальних журналістів».
До участі у відкритті ФестЗМІ були запрошені представники державної влади, керівники провідних телерадіокомпаній, науковці та діячі культури, а також представники всіх єпархій Української Православної Церкви, які регулярно висвітлюють релігійне життя регіону в ЗМІ. У якості спеціальних гостей запрошено також і представників світських ЗМІ.
Передувала відкриттю панахида за архімандритом Лонгином (Чернухою), який був постійним учасником та одним із натхненників Фестивалю православних ЗМІ.
Фестиваль триватиме до 4 жовтня.
 
 
 
Другие новости по теме:

  • Архієреї Української Православної Церкви привітали Святішого Патріарха Кир ...
  • відбувся перший Всеукраїнський з’їзд Союзу православних жінок
  • Делегація Української Православної Церкви взяла участь у засіданні Церковн ...
  • КИЇВ-МОСКВА. Місцеблюститель Київської Митрополичої кафедри взяв участь у  ...
  • Фестиваль Православних ЗМI
  •  
      Просмотрено: 936 раз Просмотров: 936 автор: and 23 октября 2013 Напечатать Комментарии (0)  
    Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0