РІК 2004 Ювілейні торжества з нагоди 350-річчя міста Харкова Пресс-служба » Православана Харківщина » Спецвыпуск июль 2012  
 
РІК 2004 Ювілейні торжества з нагоди 350-річчя міста ХарковаСвяткування 350-річчя заснування столиці Слобожанщини розпочалися подячним молебнем у Свято-Покровському чоловічому монастирі, який звершив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Володимир. Співслужили: митрополит Харківський і Богодухівський Никодим, архієпископ Вишгородський Павел, єпископ Ізюмський Онуфрій та духовенство Харківської Єпархії.
Молебен завершили на площі перед чудотворною іконою Божої Матері «Пантанасса» (Всецариця), яку було написано й освячено на Святій горі Афон спеціально до ювілею Харкова. На молебні були присутні представники обласної та міської влади, народні депутати та численні богомольці.
Під час подячного молебню вперше пролунала молитва до 350-річчя міста, написана видатним богословом, найстаршим ієрархом нашої Церкви, автором багатьох богослужбових текстів Митрополитом Никодимом.
Після молебню Блаженнійший Митрополит Володимир відкрив церковно-історичний музей, який після майже 80-річного занедбання знову відкрився до ювілею міста, та оглянув його експозицію.
Згодом у Харківському театрі опери та балету відбувся святковий концерт присвячений ювілею міста, на якому був присутній Президент України Леонід Данилович Кучма.РІК 2004 Ювілейні торжества з нагоди 350-річчя міста Харкова Після концерту відбувся президентський прийом, на якому високі церковні та світські діячі й гості міста мали нагоду поспілкуватися й висловити свої побажання місту.

21 серпня 2004 р.

 

 *   *   *

Митрополит Харківський і Богодухівський Никодим, голова Харківської облдержадміністрації та Харківський міський голова отримали з рук Предстоятеля УПЦ високі церковні нагороди

Під час перебування у Харкові з нагоди 350-річчя заснування міста Блаженніший Митрополит Володимир зустрівся з головою Харківської облдержадміністрації Євгеном Кушнарьовим та Харківським міським головою Володимиром Шумілкіним.
Губернатор розповів Блаженнішому Владиці про заходи, які обласна та міська влада підготували до ювілею, а також про стан державно-церковних відносин на Харківщині.
Блаженніший Митрополит Володимир привітав харків’ян із ювілеєм та побажав жителям Слобожанщини Божого благословення.
З нагоди ювілею голова Харківської обл-
держадміністрації Євген Кушнарьов та Харківський міський голова Володимир Шумілкін удостоєні ордена Української Православної Церкви Іллі Муромця 2 ступеню. Митрополит Харківський і Богодухівський Никодим отримав із рук Предстоятеля нашої Церкви орден святого рівноапостольного князя Володимира 1 ступеню, а єпископ Ізюмський Онуфрій — орден святого рівноапостольного князя Володимира 2 ступеню.

 

 

 

 
 
 
Другие новости по теме:

  • В Харкові відбулося святкування 15-річчя Архієрейського Собору
  • Митрополит Никодим – почесний громадянин Харківської області.
  • Привітання Блаженнішому Митрополиту Володимиру з тезоіменитством
  • Митрополит Никодим відзначив 45-ту річницю свого архієрейського служіння
  • Митрополит Никодим вручив голові Харківської обласної ради орден
  •  
      Просмотрено: 1608 раз Просмотров: 1608 автор: and 29 июля 2012 Напечатать Комментарии (0)